Tbilisi 2016 – Nocleg i garść informacji

/, Informacja, Wyjazd, Z Dzieckiem w świat/Tbilisi 2016 – Nocleg i garść informacji

Tbilisi 2016 – Nocleg i garść informacji

To nasz trzeci wyjazd do Gruzji. Tym razem plan był taki. Mama Ewa w tym roku kończyła 18+ lat. Postanowiliśmy w ramach prezentu zabrać ją gdzieś na wycieczkę. Aby nie był to jakiś skok na nieznaną wodę, postanowiliśmy pojechać tam, gdzie już mamy jakieś doświadczenie. Gruzja jest krajem, który nam się bardzo podoba. A z uwagi na to, by wszystkiego tego samego jeszcze raz nie oglądać, postanowiliśmy przy okazji odwiedzić Armenię.

W tajemnicy zdobyliśmy numery paszportu i inne konieczne rzeczy, kupiliśmy bilet, zorganizowaliśmy wszystko.

Wyjazd ten był trochę nietypowy, bo z racji tego, że to prezent, postanowiliśmy mieć jak najwięcej rzeczy zaklepane. Dodatkowo czasu na wyjeździe nie było zbyt wiele – musieliśmy wyjazd zorganizować pomiędzy dwoma datami, kiedy obecność Mamy była w Polsce niezbędna.

Promocji jakichś wielkich nie było, a z racji na dużą ilość bagażu w tanich liniach wyszłoby nas kwotowo niewiele taniej – zdecydowaliśmy się na lot LOTem. Wylądowaliśmy w Tbilisi jak zwykle, około 4 rano. Gdy wyszliśmy, czekał na nas człowiek z wypożyczalni samochodów CARS4RENT. Czekało na nas auto  – Mitsunishi Pajero XLS, z fotelikiem dla Krzysia. Przed świtem oglądaliśmy auto, czy nie ma zniszczeń (czarne auto w ciemności – powodzenia. Nie zauważyliśmy, że było lekko stuknięte w tył i miało malowany prawy przód… Mieliśmy później z tego powodu trochę stracha, ale niepotrzebnie. Auto jak nie ma śladów po kulach i nie jest po dachowaniu, to nie ma problemów przy oddawaniu)

Pojechaliśmy na kwaterę. Puste Tbilisi, człowiek mógł

Nocowaliśmy w Marinas Apartments

 

 

Gruzja, Tbilisi

Gruzja, Tbilisi

Gruzja Tbilisi

Gruzja Tbilisi

Gruzja Tbilisi

Gruzja Tbilisi

Gruzja Tbilisi

Gruzja Tbilisi

Gruzja Tbilisi

Gruzja Tbilisi

Zobacz też

Szaman IT, zmuszony przez rodzinę do dokumentowania ich szalonych pomysłów. Z charakteru domator – z przymusu – szwędacz.

By |2018-10-21T22:28:19+00:00Październik 12th, 2015|Gruzja, Informacja, Wyjazd, Z Dzieckiem w świat|0 Comments

About the Author:

Szaman IT, zmuszony przez rodzinę do dokumentowania ich szalonych pomysłów. Z charakteru domator - z przymusu - szwędacz.

Leave A Comment