Witajcie.

Zacznijmy od przedstawienia się.
Oto my – Nina Krzyś, Tomek i Adam.

Foto Piotr Knap https://www.facebook.com/piotrknapfotografia/
Foto Piotr Knap

Strona ta powstała z prozaicznego powodu. Wybieraliśmy się bowiem do w 2008 roku do Indii i czytaliśmy co tylko się da na temat tego kraju i niespodzianek które tam czekają. Informacji było sporo, ale strasznie rozproszone. Częściowo dla siebie, postanowiliśmy zebrać je w jednym miejscu, a częściowo jako podziękowanie Tym, z których wiedzy korzystamy. I mamy nadzieje, że dzięki tej stronie komuś będzie łatwiej poradzić sobie z zaplanowaniem wyjazdu. Rozwinęło się to także na kolejne wyjazdy, kolejne osoby które do nas dołączały.  W tej chwili strona ta to zarówno fotograficzna jak i opisowa relacja naszych wyjazdów bliższych i dalszych. Jeśli ktoś mają jakieś uwagi – chętnie wysłuchamy – wszelkie komentarze mile widziane.

  • Nina: Pracuje u dewelopera, zajmuje się przygotowywaniem inwestycji, i różnymi magicznymi rzeczami
  • Adam: Specjalista IT. Zamuje się tym, by wszystko z zakresu informatyki działało. A jak nie działa, to wie co zrobić, by działało. Zmuszany przez żonę do robienia zdjęć i pisania relacji w różnych dziwnych miejscach, o dziwnych porach, gdy Ona słodko śpi.
  • Krzyś: Przedszkolak, aktualnie 5 latek. Urodzony listopad 2013. Tuptaczek.
  • Tomek – najnowszy nabytek, urodzony we wrześniu 2017.

kontakt – adam (at) czarymary.it

Byliśmy:

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][put_wpgm id=2]

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]